O firmě

Historie a tradice

Salmon Hygiene Czech - Lídři v oblasti hygieny a bezpečnosti vyprodukovaných potravin 

Na začátku byl kartáč... Salmon® Hygiene Technology to je značka která se objevila v naší nabídce jako první. Na začátku naší činnosti jsme se rozhodli věřit britskému výrobci Hill Brush. Jeho bezmála stoleté zkušenosti ve výrobě kartáčnických výrobků a inovativní řešení v oblasti hygieny technologických zařízení pro udržení čistoty zvýšil naši důvěru.

Postupem času jsme se rozhodli rozšířit nabídku přidáním výrobků, které mohou výrazně zlepšit kvalitu a především bezpečnost vyráběných potravin, léčiv, potravinových obalů atd.

Výběr dodavatelů se vždy rozhodoval podle platných norem a standardů kvality. HACCP, IFS, ISO 220 00, BRC tvoří rámec během výběru nabízených produktů.

Ve snaze splnit stále roustoucí požadavky trhu a stále přísnější standardy kvality, rozšířili jsme naší nabídku o detekovatelné příslušenství detektory kovu a rentgenem. Současně se objevil také systém mopů a úklidových vozíku.

Cítili jsme však, že to není všechno. Objevily se žádosti, takže jsme přidali do nabídky utěrky a hygienické palety a kontejnery.

Samotné výrobky ale nestačily. Pro spokojenost našich zákazníků jsme vytvořili vlastní stínové tabule a jiné příslušenství systému 5S.

S velkým potěšením Vás pozýváme, abyste se seznámili s naší nabídkou.  

Návrat

Potřebujete odborné poradenství? kontaktujte se s námi